Detta är resultaten från Stadium Basketball Cup 2019. Se de senaste resultaten från Stadium Basketball Cup 2020 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
AIK Boys 07
AIK Basket Boys 06
AIK Basket Boys 06
AIK Basket Svart Girls 06
Akropol BBK Vit Girls 07
Alvik Basket Girls 06
Borås Basket Girls 05
Brahe basket Girls 04
Duvbo IK Girls 07
Forum Basket Boys 06
Forum Basket Boys 05
Fryshuset Basket Boys 05
Fryshuset Basket Sjöstaden Girls 06
Hammarby Basket Hammarby Kungsholmen Vit Boys 07
Hammarby Basket Hammarby Kungsholmen Grön Boys 07
Hammarby Basket Boys 05
Hammarby Basket IF Grön Boys 07
HNMKY Boys 07
HNMKY Black Boys 06
HNMKY Red Boys 06
HNMKY White Boys 06
IK Eos Boys 07
IK Eos Girls 07
KFUM Central Boys 06
KFUM Central Basket Girls 06
KFUM Katrineholms IF Boys 05
KFUM Katrineholms IF Girls 07
KFUM Linköping Basket Boys 04
KFUM Uppsala Basket Girls 07
KFUM Örebro Girls 05
KFUM Örebro Girls 05
LePy Boys 05
Motala Basket Boys 04
Norrköping Dolphins Boys 07
Norrköping Dolphins Boys 06
Norrköping Dolphins Boys 05
Norrköping Dolphins Boys 04
Norrköping Dolphins Girls 07
Norrköping Dolphins Girls 06
Norrköping Dolphins Girls 05
Norrköping Dolphins Girls 04
Norrköping Dolphins Boys Svart Easy Basket Girls & Boys 08
Norrköping Dolphins Boys Vit Easy Basket Girls & Boys 08
Norrköping Dolphins Easy Basket Girls & Boys 08
Nyköping Basket Boys 07
Oskarshamns BBK Easy Basket Girls & Boys 08
Porvoon Tarmo Boys 06
Porvoon Tarmo Boys 05
Raholan Pyrkivä Girls 06
Rapla BS Boys 07
Rapla BS Boys 04
Rapla BS Girls 07
Rapla BS Girls 05
Rapla BS Girls 04
Rapla BS Easy Basket Girls & Boys 08
Salon Vilpas Girls 04
Skuru basket Girls 06
Skuru basket Easy Basket Girls & Boys 08
Solrød Comets Boys 06
Solrød Comets Boys 05
Solrød Comets Girls 04
Solrød Comets Girls Easy Basket Girls & Boys 08
Spånga Basket Boys 04
Söderköping Boys 06
Söderköping Girls 07
Söderköping Girls 04
Tampereen Pyrintö Girls 07
Tampereen Pyrintö Girls 07
Tampereen Pyrintö Girls 07
Tapiolan Honka 2 Honka/Green Girls 07
Tapiolan Honka 1 Honka/White Girls 07
Tapiolan Honka White Girls 06
Tapiolan Honka Green Girls 06
Tiit Soku KK/Sk Nord Girls 06
Tureberg Basket Girls 05
Västerås basket Girls 05
Åkersberga Basket Girls 04
Scandic Norrköping Stadium Stadium Arena Sockerbagarna Hertz Loranga Stadium Sports Camp Larm Assistans Norrköping Dolphins Ungdom Exiso Städ-Facility